jazykové vzdělávání Jazyková škola HOPE zajišťuje komplexní jazykové vzdělávání pro firmy, univerzity, vědecko-výzkumné instituce i širokou veřejnost.

Jazykové kurzy zahrnují jak skupinovou, tak individuální výuku. Kromě výuky samotné provádíme také jazykové audity, testování, metodické vedení kurzů a konzultace, přípravy na mezinárodní zkoušky i certifikaci. Koncept celého vzdělávání je nyní nově doplněn o e-learning, který slouží jako efektivní podpora moderní výuky jazyků.

Komplexní vzdělávání založené na kvalitě a efektivnosti je naší hlavní prioritou!

Specializujeme se na angličtinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu.

Firemní jazykové vzdělání

Firemní jazykové vzdělávání

Pro firmy a výzkumné instituce zajišťujeme komplexní jazykový servis – jazykový audit, vytvoření kurzu speciálně pro klienta na základě jeho požadavků, metodické vedení, testování a závěrečné hodnocení. Pomůžeme vám zlepšit jazykové schopnosti, díky našemu kvalitnímu a kvalifikovanému lektorskému týmu, se cizími jazyky domluvíte. Efektivita a úspora nákladů jsou pro nás prioritou. Nabízíme výuku mnoha cizích jazyků i češtinu pro cizince, specializujeme se na odbornou angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu a ruštinu.


Individuální výuka

Individuální výuka

Nemáte čas na pravidelné kurzy? Chtěli byste intenzivní výuku? Hledáte kvalitní doučování pro své děti? Připravíme pro vás kurz na míru dle vašich požadavků.

Díky efektivně postavenému rozvrhu bez přesunů na místo výuky a s plně kvalifikovaným lektorem můžete zlepšit své jazykové znalosti v opravdu krátké době. Ověříme vaše vstupní znalosti, vypracujeme výukový plán a zaměříme se na cíle, kterých potřebujete dosáhnout. Zajišťujeme výuku mnoha cizích jazyků včetně češtiny pro cizince; nabídnout vám můžeme přípravy na mezinárodní jazykové zkoušky, na maturitu, pohovor v cizím jazyce nebo obchodní jednání se zahraničním partnerem.


Kurzy pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost

Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny. Možnost výuky dalších jazyků na vyžádání. Výuka probíhá v moderních učebnách v blízkosti centra Brna. Nabídnout vám můžeme konverzační hodiny s rodilými mluvčími, přípravy na mezinárodní zkoušky, obecné kurzy cizích jazyků, kurzy pro děti a studenty. Velmi oblíbené jsou intenzivní kurzy, kde se střídá český lektor s rodilým mluvčím. Sledujte naši širokou nabídku, jistě si vyberete.


Čeština pro cizince

Čeština pro cizince

Kurzy češtiny pro cizince vedené kvalifikovanými lektory, kurzy pro širokou veřejnost i individuální výuka. U nás si vybere každý!

Čeština pro cizince je vyučována komunikačně-aktivní metodou bez použití zprostředkovacího jazyka. Díky podrobně rozpracované metodice, kvalitním učebnicím a profesionálním lektorům vám zajistíme efektivní a rychlý postup ve výuce češtiny s možností přípravy na zkoušky. Připravíme vám detailní studijní plán, časově omezený na dobu, kterou potřebujete. Otestujeme vaši znalost jazyka, vystavíme certifikát s doloženou úrovní jazyka.


Univerzitní výuka

Univerzitní výuka

Spolupracujeme s univerzitami a vědecko-technickými institucemi.

Náš vzdělávací plán zahrnuje kromě zajištění kompletního studijního plánu v bakalářském studiu také přípravu studentů k mezinárodním zkouškám a povinným předmětům na vysokých školách. Pro studenty vysokých škol zajišťujeme pravidelné testování, konverzační a odborné kurzy, letní prázdninové kurzy, konzultace, doučování a podobně. Pedagogům a pracovníkům univerzit a vědeckých institucí nabízíme kurzy obecných i odborných cizích jazyků, kurzy prezentačních dovedností v angličtině či jiné tematicky zaměřené kurzy.


Zaujaly vás naše služby? Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Společnost / jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Text zprávy

Osobní data jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jazyková agentura HOPE považuje poskytnuté informace a údaje za důvěrné a neposkytuje je třetím stranám.