Nespěchejte do práce. Zlepšete se v jazyce!

 

Naše jazyková škola Hope pořádá ve školním roce 2017/18 jednoletý kurz angličtiny nebo němčiny pro všechny, kteří mají za sebou maturitu nebo absolvovali konzervatoř v roce 2017. Těšit se můžete na české lektory, kteří s vámi důkladně proberou gramatiku a rodilé mluvčí, se kterými vypilujete výslovnost a rozšíříte slovní zásobu.

Jak to bude vypadat?

Učíme v malých skupinách s maximálně 12-15 studenty, aby výuka byla co nejintenzivnější. Díky naším kvalifikovaným učitelům se můžete těšit na dvacet hodin jazyka týdně, ve kterých se rozhodně nebudete nudit. Každý kurz má svého třídního učitele a na průběh studia dohlíží koordinátor a vedoucí sekce výuka, aby všechno šlapalo.

Kromě toho získáte status studenta na celý rok, se všemi výhodami, které přináší, osvědčení o absolvování kurzu a také se seznámíte se spoustou nových lidí!

Pospěšte si a ušetřete

Připravili jsme pro vás výhodné ceny – když se přihlásíte s předstihem, výrazně ušetříte. A kdybyste se nakonec rozhodli jít na vysokou školu? Peníze vám vrátíme. Zaplatíte pouze storno poplatek 500 Kč.

Do 30. 4. 2017 – 16 999 Kč
Do 30. 6. 2017 – 18 999 Kč
Do 31. 8. 2017 – 19 999 Kč

V ceně kurzu je také sada učebnic a pokud přivedete kamaráda, ještě vám 1000 Kč slevíme. A to už je hezká cena. Máte nějaké dotazy?

Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na vás!


Mám zájem o pomaturitní studium?
Informujte se na možnosti Vašeho vzdělávání

Společnost / jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Text zprávy

Osobní data jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jazyková agentura HOPE považuje poskytnuté informace a údaje za důvěrné a neposkytuje je třetím stranám.