jazykovy-servis-hope-prekladyPřekladatelský servis HOPE Vám nabízí kvalitní zpracování běžných i odborných textů, jazykových korektur i překladů se soudním ověřením. Díky našim dlouholetým zkušenostem a široké databázi spolehlivých a ověřených překladatelů nabízíme i vyhotovení expresních překladů při zachování vysoké kvality.

Našim klientům poskytujeme široké spektrum služeb, nejdůležitější je pro nás osobní přístup ke každému klientovi a maximální snaha vyjít vstříc klientovým požadavkům. Na základě zpětné vazby od našich klientů se snažíme naše služby neustále zlepšovat.

Stálým klientům nabízíme řadu výhod, ať už se jedná o vyhotovení expresních či objemnějších překladů za zvýhodněné ceny či vypracování jednotné vnitropodnikové terminologie. Terminologickou a stylistickou jednotnost Vám garantujeme jak využitím CAT nástroje, tak zajištěním stálého překladatele či týmu překladatelů, který má na starosti vždy všechny zakázky jednoho klienta.

Konkrétní cenu Vám stanovíme ihned a to individuálně dle rozsahu překládaného textu, jazyka a termínu dodání. Překlady účtujeme na normostrany (dle evropské normy 1500 znaků bez mezer), neúčtujeme příplatky za odbornost, přesnou cenu se dozvíte okamžitě, neúčtujeme žádné dodatečné příplatky.

Výhody spolupráce s námi

  • osobní přístup,
  • slevy a ceny dohodou pro stálé klienty,
  • při zadání poptávky Vám vypočítáme cenu, která je konečná, neúčtujeme další poplatky,
  • tým spolehlivých, stálých a zkušených překladatelů,
  • flexibilita, kvalita, rychlost, odbornost,
  • samozřejmostí je pro nás i naše překladatele dodržování mlčenlivosti, informace obsažené v daných dokumentech jsou považovány za přísně důvěrné.

Ke stažení – Obecné obchodní podmínky – překlady a tlumočení.

Orientační ceník – za 1 NS 1 500 znaků bez mezer

ProduktCena
Překlad do češtinyod 290 Kč
Překlad do cizího jazykaod 350 Kč
Překlad se soudním ověřením z/do ČJod 420 Kč
Korektura českého textuod 80 Kč
Korektura rodilým mluvčímod 150 Kč
Notářsky ověřená kopie60 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014

Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny platí pro překlady z/do angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny.

Překlady a korektury zajišťujeme i do dalších evropských i neevropských jazyků, pro nacenění překladů do jiných než zmíněných jazyků nás prosím kontaktujte.


Máte zájem o překlad?
Neváhejte nás kontaktovat.

Společnost / jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Telefon

Text zprávy

Typ služby (vyžadováno)


Přeložit do:

Požaduji překlad s kulatým razítkem (se soudním ověřením)

Požadovaný termín dodání

Příloha (podporované formáty souborů: txt, pdf, doc, docx, odt, zip)

Maximální velikost přílohy 6 MB. Máte-li větší přílohu nebo víc souborů, prosím kontaktujte nás zde.

Osobní data jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jazyková agentura HOPE považuje poskytnuté informace a údaje za důvěrné a neposkytuje je třetím stranám.