Chystáte se na zahraniční dovolenou a umíte jen základní fráze? Nebo jste se rozhodli léto věnovat studiu cizích jazykům? Přihlaste se do našich letních jazykových kurzů v Brně a naučíme vás nejen němčinu, španělštinu, francouzštinu, ale také italštinu nebo ruštinu rychle a hlavně efektivně.

Letní kurzy španělského, ruského, francouzského a italského jazyka probíhají v našich moderních, plně vybavených učebnách s wi-fi v Králově poli, jen 10 min od centra Brna. V letních jazykových kurzech nabízíme malé občerstvení zdarma. Naše učebny jsou výborně dostupné MHD i autem. Letní kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny a italštiny vyučují kvalifikováni a profesionální lektoři, kteří své vzdělání neustále doplňují.

Orientační ceník

ProduktJednotkaCena
Letní jazykový kurz ruštiny/španělštiny/italštiny vedený českým lektorem45 minutod 340 Kč
Letní kurz obchodní, technické a jiné odborné ruštiny/španělštiny/italštiny vedený kvalifikovaným českým lektorem45 minutod 390 Kč
Letní kurz ruštiny/španělské/francouzské konverzace vedený rodilým mluvčím45 minutod 390 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014


V našich jazykových kurzech v Brně si užijete letní atmosféru, týdenní intenzivní výuka vás připraví na letní cestovní dobrodružství bez starostí. Letní jazykové kurzy Brno se věnují tématům cestování, dovolená, doprava na letišti, jízda vlakem, aktivity na pláži i na horách, orientace ve městě a mnoho dalším užitečným frázím.