Potřebujete se ve firmě domluvit cizími jazyky? Jsou vašimi obchodními partnery cizinci? Chtěli byste vypilovat komunikaci se svými kolegy ze zahraničí?

Připravíme pro vás firemní jazykové kurzy v Brně i okolí šité na míru.  Nabízíme firemní kurzy angličtiny pro různé jazykové úrovně, od začátečníků až po pokročilé mluvčí. Specializujeme se i na odbornou firemní angličtinu, pomůžeme vám připravit se na obchodní jednání v angličtině, rozšíříme vaši slovní zásobu, aby týmová komunikace v anglickém jazyce u vás ve firmě nevázla.

 

Orientační ceník

ProduktJednotkaCena
Jazykový kurz angličtiny vedený českým lektorem45 minutod 340 Kč
Kurz obchodní, technické a jiné odborné angličtiny vedený kvalifikovaným českým lektorem45 minutod 390 Kč
Kurz anglické konverzace vedený rodilým mluvčím45 minutod 390 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014


Neváhejte a svěřte vaše firemní jazykové vzdělávání v Brně nebo okolí do našich rukou. Jsme odborníci s dlouholetou zkušeností na firemní a akademické vzdělávání.  Firemní jazykové kurzy angličtiny probíhají přímo ve vaší firmě nebo v našich moderně vybavených učebnách v blízkosti centra Brna. Cíle výuky ve firemních kurzech zapracujeme do komplexního jazykového vzdělávání dle vašich konkrétních požadavků. Efektivita výuka ve firemním vzdělávání je naší hlavní prioritou!

Součástí angličtiny pro firmy jsou vstupní rozřazovací testy, jazykový studijní plán podle individuálních potřeb studentů, průběžný monitoring výuky angličtiny ve firmě a závěrečné testování. Vaše firma bude mít o neustálý přehled o průběhu jazykových kurzů díky online systému.