individualni-vyukaPodle Vašich požadavků sestavíme speciální výukové moduly (např. zahraniční cesty, příprava na pohovor, jazykovou zkoušku, obchodní jednání) či kurzy obecného jazyka, vždy s ohledem na Vaši úroveň znalostí.

Ideální řešení pro ty, kteří požadují maximální flexibilitu.

Nabízíme dva základní produkty individuální výuky:

Soukromá individuální výuka

Vysoce efektivní model jazykového vzdělávání. Plně individuální přístup – termín, rozsah, zaměření a tempo výuky vždy respektuje možnosti a požadavky studenta.

Kurz pro skupinku přátel

Řešení pro ty, které spojují stejné vzdělávací potřeby a cíle. Efektivní a cenově výhodná varianta pro kolegy z práce, spolužáky, příbuzné apod. Naprosto stejný přístup jako u soukromé individuální výuky, cena kurzu se však dělí počtem studentů (tj. čím větší skupina, tím levnější výuka pro jednotlivé účastníky).

Individuální výuka vedená týmem zkušených a kvalifikovaných lektorů s odbornou metodologickou garancí zaručuje vysokou úroveň hodin a vynikající výsledky.

Orientační ceník

[table id=3 /]

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2015


Máte zájem o individuální výuku?
Informujte se na možnosti Vašeho vzdělávání.

    Společnost / jméno (vyžadováno)

    Email (vyžadováno)

    Telefon

    Text zprávy

    Osobní data jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jazyková agentura HOPE považuje poskytnuté informace a údaje za důvěrné a neposkytuje je třetím stranám.