Nabízíme jazykové kurzy angličtiny v Brně a jeho blízkém okolí. Kurzy anglického jazyka jsou určené pro všechny věkové kategorie, od začátečníků až po pokročilé. Zaměřujeme se na firemní kurzy, univerzity, vědecko-výzkumné instituce i širokou veřejnost. Jazykové kurzy zaměřené na angličtinu jsou naší specializací a poskytneme Vám je ve špičkové kvalitě.

Jazykové kurzy angličtiny Brno vždy zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí s bohatou metodologickou praxí. Každá výuková hodina je vždy velmi precizně propracována do vhodného sylabu, aby splnila vytyčený cíl. Brněnské jazykové kurzy anglického jazyka jsou velmi vyhledávané pro svoji efektivitu a rychlý pokrok ve výuce jazyků. Pokud se tedy potřebujete naučit dobře angličtinu, neváhejte-vyberte si některý z jazykových kurzů angličtiny a pojďte se za námi učit do Brna!

ProduktJednotkaCena
Jazykový kurz angličtiny vedený českým lektorem45 minutod 340 Kč
Kurz obchodní, technické a jiné odborné angličtiny vedený kvalifikovaným českým lektorem45 minutod 390 Kč
Kurz anglické konverzace vedený rodilým mluvčím45 minutod 390 Kč

Výuka angličtiny probíhá v našich moderních, plně vybavených učebnách. Naše výukové prostory najdete jen 10 minut od centra města v Brně-Králově Poli. Učebny jsou určeny jak pro skupinovou výuku jazykových kurzů, tak pro individuální výuku. Najdete zde vše potřebné pro kvalitní výuku anglického jazyka nebo jiných cizích jazyků včetně plného technického zázemí.