Jazyková škola HOPE Vám zajistí kurzy německého jazyka – od začátečníků až po velmi pokročilé. Připravíme Vás na zkoušky z němčiny i na speciální mezinárodní zkoušky Zertifikat Deutsch. Jazykové kurzy zaměřené na němčinu zajistíme v jakékoliv pokročilosti a intenzitě. Můžete si vybrat obecný jazyk nebo odborné kurzy podle Vašich požadavků.  Stále velmi oblíbené jsou také německé konverzace s rodilým mluvčím, kde se zaměříte na plynulost řeči a rozvoj slovní zásoby.

Kurzy německého jazyka jsou vedeny kvalifikovanými lektory s odbornou metodologickou praxí. Všichni prošli velmi přísným výběrovým řízením a většina z nich má kromě vysokoškolského vzdělání také mezinárodně platné certifikáty v oblasti výuky jazyků. Brněnské kurzy němčiny jsou připravovány v duchu aktivně-interaktivní výuky, čímž dochází vždy k zapojení všech účastníků kurzu.

Výuka němčiny pro Brno a okolí probíhá v našich moderních, plně vybavených učebnách, pouze několik minut z centra města. Učebny jsou určeny pro jednotlivce i skupiny a najdete v nich vše potřebné pro výuku od dataprojektoru až po audio-vizuální techniku. Studenti mají v našich kurzech připojení k wifi zdarma. Pokud hledáte kvalitní výuku založenou na individuálním přístupu, neváhejte a přijďte se nezávazně podívat na ukázkovou hodinu německého jazyka.

Zde uvádíme přehled orientačních cen. Pokud Vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat, připravíme pro Vás konkrétní cenovou nabídku.

ProduktJednotkaCena
Jazykový kurz němčiny vedený českým lektorem45 minutod 340 Kč
Kurz obchodní, technické a jiné odborné němčiny vedený kvalifikovaným českým lektorem45 minutod 390 Kč
Kurz německé konverzace vedený rodilým mluvčím45 minutod 390 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014