V posledních letech vzrostl  zájem o jazyky  jako je ruština, španělština, francouzština a italština. V důsledku stále se rozšiřujícího obchodování  v rámci Evropské unie a také s Ruskem, zažívají tyto jazyky velký boom. Pokud i Vás oslovil některý z jazyků a měli byste se zájem ho naučit nebo mu alespoň trochu porozumět, přijďte do našich kurzů!

Jazyková škola HOPE Vám zajistí kurzy ruského, španělského, francouzského a italského jazyka – od začátečníků až po velmi pokročilé. Připravíme Vás také na mezinárodní zkoušky ze španělštiny Dele.
Jazykové kurzy zaměřené na tyto jazyky zajistíme v jakékoliv pokročilosti a intenzitě. Můžete si vybrat obecný jazyk nebo odborné kurzy podle Vašich požadavků.  Stále velmi oblíbené jsou také ruské, španělské, francouzské a italské konverzace s rodilým mluvčím, kde se zaměříte na plynulost řeči a rozvoj slovní zásoby.

Kurzy jazykové školy HOPE jsou vedeny kvalifikovanými a zkušenými lektory s bohatou praxí. Všichni lektoři prošli velmi přísnými kritérii výběru, kromě vysokoškolského vzdělání v daném oboru mají praxi v zahraničí a spousta z nich i mezinárodně uznávané certifikáty v oblasti výuky jazyků. Pokud se chcete naučit dobře rusky, španělsky, francouzsky nebo italsky, pak neváhejte a přijeďte k nám do Brna! Zajistíme vám kvalitní a efektivní výuku dle vašich konkrétních potřeb a požadavků.

Učebny pro výuku jazyků jsou velmi příjemné, moderně technicky vybavené. Najdete je jen pár minut z centra města v Brně-Králově Poli.

Pokud jste nenašli jazyk, který hledáte, neváhejte nás kontaktovat! Další cizí jazyky zajistíme dle Vaší individuální poptávky.

Orientační ceník. Zavolejte nám a domluvte si s námi osobní schůzku.

ProduktJednotkaCena
Jazykový kurz ruštiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny vedený českým lektorem45 minutod 340 Kč
Kurz obchodní, technické a jiné odborné ruštiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny vedený kvalifikovaným českým lektorem45 minutod 390 Kč
Kurz ruské, španělské, francouzské a italské konverzace vedený rodilým mluvčím45 minutod 390 Kč
Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014