Poskytujeme komplexní jazykové vzdělávání. Pro širokou veřejnost všech věkových kategorií nabízíme špičkové jazykové kurzy v Brně. Největší zájem je jako obvykle o jazykové kurzy angličtiny, stále více do popředí se však dostávají i jazykové kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny. U nás vyučují pouze zkušení a kvalifikováni lektoři s dlouholetou praxí.

Výuka angličtiny i ostatních jazyků probíhá v prostorných učebnách v klidné lokalitě v blízkosti centra Brna. Učebny jsou moderně vybavené s wi-fi, zajištěn je pitný režim. Jazykové kurzy angličtiny a mnoha dalších jazyků se přizpůsobují individuálním potřebám studentů, menší skupiny jsou vytvořeny podle rozřazovacích testů a vyučujeme od začátečníků až po pokročilé studenty.

Specializujeme se na anglické jazykové kurzy v Brně a okolí už od roku 1997 a kromě obecného jazyka nabízíme i odborné kurzy anglického jazyka, např. obchodní, technické a jiné, anglické konverzace s rodilým mluvčím, příprava k mezinárodním zkouškám z angličtiny, němčiny nebo španělštiny. Angličtina v Brně – to je jazyková škola HOPE!

Orientační ceník

Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte.

ProduktJednotkaCena
Jazykový kurz vedený českým lektorem45 minutod 340 Kč
Kurz obchodního, technického a jiného odborného jazyka vedený kvalifikovaným českým lektorem45 minutod 390 Kč
Konverzační kurz vedený rodilým mluvčím45 minutod 390 Kč