Na službách jazykového servisu HOPE se podílí desítky zaměstnanců a stálých spolupracovníků s vysokou odbornou kvalifikací a praktickými zkušenostmi. Sledujeme nové trendy a metody, jejichž využití v praxi podporujeme pravidelným vzděláváním.

Pečlivě vybíráme naše dodavatele, kterým poskytujeme zázemí, metodologické vedení i možnost se dále profesně zdokonalovat a rozvíjet. Na kvalitu práce našich dodavatelů dohlíží kvalifikovaní odborníci.

U lektorů HOPE je samozřejmostí odborná metodologická garance, pro lektory pořádáme vzdělávací semináře a školení. Překladatelé a korektoři jsou zkušení lingvisté, odborníci na český jazyk a rodilí mluvčí s patřičnou odborností.

Profesionální tlumočníky zajišťujeme ve spolupráci s Asociací konferenčních tlumočníků (ASKOT), Jednotou tlumočníků a překladatelů (JTP) a Komorou soudních tlumočníků ČR.

Výborné organizační zázemí a dostatečné kapacity zajišťují nepřetržitý běh poskytovaných služeb.

Abychom mohli nároky svých zákazníků uspokojit co nejlépe, neustále náš tým rozšiřujeme. Seznam aktuálních volných pozic najdete na stránce Kariéra.

Máte dotaz nebo přání ohledně jazykové výuky, překladů nebo tlumočení? Kontaktujte nás – profesionálové z našeho týmu udělají maximum, aby Vám vyhověli.