Jazykové překlady

Nabízíme zpracování kvalitních překladů z češtiny do ruštiny a z ruštiny do češtiny, z češtiny do španělštiny a ze španělštiny do češtiny, z češtiny do italštiny a z italštiny do češtiny. Vyhotovíme pro Vás i překlady z češtiny do norštiny a z norštiny do češtiny, překlady ze švédštiny, překlady z řečtiny, překlady do portugalštiny, překlady do maďarštiny, překlady do chorvatštiny. Přeložíme pro Vás i texty z neevropských jazyků – mezi naše služby patří i překlady do čínštiny, překlady do arabštiny, překlady do korejštiny, překlady do hebrejštiny.

Překlady se soudním ověřením

Zpracujeme pro Vás ověřený překlad, tzv. překlad s kulatým razítkem z širokého spektra jazyků. Ověřený překlad zpracujeme i mezi dvěma cizími jazyky. Nejčastěji poskytujeme ověřené překlady z řečtiny do češtiny a z češtiny do řečtiny, z italštiny do češtiny a z češtiny do italštiny, z ruštiny do češtiny a z češtiny do ruštiny. Nabízíme i ověřené překlady z a do ukrajinštiny, makedonštiny, bulharštiny, srbštiny, nizozemštiny, atd. Překlady se soudním ověřením si klienti z Brna a okolí mohou vyzvednout osobně v naší kanceláři v Brně, klientům z celé ČR doručíme hotový překlad na klientem požadovanou adresu, kdekoliv v ČR.

Expresní jazykové překlady

Expresní jazykové překlady vyhotovíme jak v Brně a okolí, tak v celé ČR. Překlady jsou nejžádanější v jazycích – španělština, italština, ruština, čínština, portugalština, holandština, slovenština, slovinština, korejština, vietnamština, mezi kombinacemi jsou nejfrekventovanější překlady z němčiny do ruštiny a z angličtiny do ruštiny. Zajímá-li Vás ceník překladů, prosím kontaktujte nás.

Cena překlady

Orientační ceník překlady – za 1 NS 1 500 znaků bez mezer

ProduktCena
Překlady do češtiny od 290 Kč
Překlady do cizího jazykaod 350 Kč
Překlady se soudním ověřením z/do ČJ od 480 Kč
Korektura českého textuod 80 Kč
Korektura rodilým mluvčím od 150 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014 


   

Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny platí pro překlady z/do angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny.

Překlady a korektury zajišťujeme i do dalších evropských i neevropských jazyků, pro nacenění překladů do jiných než zmíněných jazyků nás prosím kontaktujte.