Zpracujeme Vám kvalitní překlady z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny jak v Brně a v okolí tak v celé České republice a v zahraničí. Jazykové překlady do angličtiny pro Vás vyhotoví zkušení rodilí mluvčí s odpovídajícím vzděláním a odbornou praxí. Překlady z angličtiny do češtiny zpracují kvalifikovaní čeští překladatelé. Poskytujeme odborné překlady z češtiny do angličtiny včetně expresních překladů při zachování vysoké kvality. Stálým klientům nabízíme výhodné ceny, slevy na rozsáhlejší zakázky. Terminologickou a stylistickou jednotnost překladů z a do angličtiny zajišťujeme pomocí CAT nástroje.

kanceláři v Brně poskytujeme i překlady se soudním ověřením, překlady do angličtiny s kulatým razítkem jsme schopni dodat i v okolí Brna, v Praze i v celé ČR. Překlad do angličtiny jsme schopni pro Vás vypracovat obratem.

 

Orientační ceník překladů z češtiny do angličtiny

Orientační ceník - za 1 NS (1 500 znaků bez mezer)
Překlad z češtiny do angličtinyod 350 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014


Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny platí pro překlady z češtiny do angličtiny.

 

Orientační ceník překladů z angličtiny do češtiny

Orientační ceník - za 1 NS (1 500 znaků bez mezer)
Překlad z angličtiny do češtinyod 290 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014


Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny platí pro překlady z angličtiny do češtiny.

 

Expresní překlady do angličtiny

Našim klientům poskytujeme odborné překlady do angličtiny s expresním termínem dodání. Překlad z angličtiny do češtiny vyhotovíme dle Vašich požadavků při zachování specifické vnitropodnikové terminologie.

 

Odborné překlady

Odborné překlady z angličtiny do češtiny poskytujeme širokému spektru klientů – jak veřejným institucím, tak soukromým firmám a fyzickým osobám. Prioritou je pro nás spokojenost našich zákazníků, překlady do angličtiny vždy dodáváme v nejvyšší kvalitě.