Klientům nejen v Brně a v celé České republice, ale i v zahraničí vyhotovíme kvalitní překlady z češtiny do němčiny a z němčiny do češtiny. Spolupracujeme s profesionálními překladateli, z němčiny do češtiny překládají rodilí mluvčí, z češtiny do němčiny kvalifikovaní čeští překladatelé. Abychom mohli poskytovat co nejkvalitnější překlady z češtiny do němčiny a z němčiny do češtiny, databázi našich spolupracovníků neustále aktualizujeme.

Expresní překlady z němčiny

Díky široké databázi spolehlivých a ověřených překladatelů z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny jsme schopni vyhotovit pro Vás expresní překlady i překlady obratem. Samozřejmostí je pro nás zachování vysoké kvality překladu. Poskytujeme jazykové překlady do němčiny z nejrůznějších oborů, např. technické texty, manuály, právní texty, smlouvy, umělecké texty, překlady webových stránek včetně kompletní lokalizace, atd.

Orientační ceník jazykových překladů z němčiny do češtiny

Orientační ceník - za 1 NS (1 500 znaků bez mezer)
ProduktCena
Překlad do češtinyod 290 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014


 

Orientační ceník jazykových překladů z češtiny do němčiny

Orientační ceník - za 1 NS (1 500 znaků bez mezer)
ProduktCena
Překlad do němčinyod 350 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014


Ceníky jsou pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

 

Překlady do němčiny se soudním ověřením

Na požádání zpracujeme jazykové překlady z němčiny do češtiny a jazykové překlady z češtiny do němčiny se soudním ověřením. Překlady Vám doručíme jak v Brně a okolí, tak po celé ČR dle Vašich potřeb. Zajistíme i grafické zpracování překladů do němčiny i překladů z němčiny do češtiny.