jazykovy-servis-hope-konsekutivni-tlumoceniPři konsekutivním tlumočení se překládá po částech, to znamená, že řečník vždy po chvíli proslovu nechá prostor tlumočníkovi k převodu sdělení, a poté pokračuje ve výkladu.

Tento druh tlumočení se používá obvykle při obchodních jednáních, na menších přednáškách, školeních a při podobných událostech, kdy se tlumočí do jednoho cizího jazyka. Pokud se provádí při dobré slyšitelnosti a malém počtu účastníků, nevyžaduje se k tomuto tlumočení žádné technické vybavení. Při horší slyšitelnosti nebo při větším počtu účastníků je vhodné použít zesilovací techniku a mikrofon.

Konsekutivní tlumočení je nejběžnějším typem tlumočení.

Máme zkušenosti s tlumočením technických, ekonomických a mnohých jiných oborů. Tlumočíme z a do všech světových jazyků, nejen do angličtiny, němčiny a ruštiny. Zajistíme pro Vás tlumočení i do ostatních jazyků (italštiny, španělštiny, maďarštiny, francouzštiny, arabštiny a dalších). Zajišťujeme konsekutivní tlumočení nejen v Brně a okolí, ale i po celé ČR a v zahraničí.

Orientační ceník – konsekutivní tlumočení angličtina, němčina Brno

[table id=28 /]

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014

Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny platí pro tlumočení z angličtiny/z němčiny a do angličtiny/do němčiny.

* Ceny tlumočení se odvíjí od konkrétních podmínek dle požadavků klienta, tlumočeného jazyka a stupně odbornosti. Roli také hraje místo tlumočení.

** Platí pro tlumočení, které délkou nepřesáhne dvě hodiny. Cena se odvíjí od doby, místa, odbornosti a jazyka.

 


Máte zájem o tlumočení?
Neváhejte nás kontaktovat.

    Společnost / jméno (vyžadováno)

    Email (vyžadováno)

    Telefon

    Text zprávy

    Osobní data jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jazyková agentura HOPE považuje poskytnuté informace a údaje za důvěrné a neposkytuje je třetím stranám.