Tlumočení v Brně

Nabízíme zajištění tlumočnických služeb na nejvyšší úrovni, poskytujeme kvalitní tlumočení ruštiny, tlumočení španělštiny, tlumočení italštiny, tlumočení maďarštiny, tlumočení francouzštiny. Tlumočení Vám rádi zařídíme i v Praze a v celé České republice, tlumočníkovi se v případě cesty proplácí výdaje na dopravu. Jsme schopni zajistit simultánní i konsekutivní tlumočení francouzštiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, ukrajinštiny i mnoha dalších jazyků. Po dohodě zprostředkujeme i tlumočníka neevropských jazyků, např. tlumočníka vietnamštiny, tlumočníka japonštiny, tlumočníka čínštiny, tlumočníka arabštiny.

Soudní tlumočníci v Brně

Potřebujete-li jednat s úřady, institucemi, doprovod na soudní jednání či na cizineckou policii, rádi pro Vás zařídíme soudní tlumočení v Brně, v Praze, v okolí Brna i v celé ČR. Mezi nejčastěji tlumočené jazyky patří ruština, francouzština, italština, ukrajinština, arabština, španělština. Zajímá-li Vás ceník tlumočení, prosím, kontaktujte nás, konkrétní zakázku Vám obratem naceníme dle požadované délky a typu tlumočení a také jazyka.

Tlumočení s výjezdem

Tlumočení francouzštiny, ruštiny, španělštiny, maďarštiny, bulharštiny, italštiny i dalších jazyků pro Vás rádi zajistíme i v zahraničí. Mimo Českou republiku pro Vás zařídíme tlumočení simultánní s technikou i konsekutivní. Máte-li dotazy ohledně ceny tlumočení, prosím, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Ceny tlumočnických služeb

 do 4 hodindo 8 hodin
Konsekutivní tlumočení od *2 800 Kč5 400 Kč
Simultánní tlumočení od *4 500 Kč7 500 Kč
Hodinová sazba **Individuální


 

(Uvedené ceny jsou bez 21 % DPH)

* Ceny tlumočení se odvíjí od konkrétních podmínek dle požadavků klienta, tlumočeného jazyka a stupně odbornosti.

** Platí pro tlumočení, které délkou nepřesáhne dvě hodiny. Cena se odvíjí od konkrétního dodavatele, odbornosti a jazyka.