jazykové vzdělávání

JAZYKOVE VZDELAVANI

Jazyková škola HOPE zajišťuje komplexní jazykové vzdělávání pro firmy, univerzity, vědecko-výzkumné instituce i širokou veřejnost.

Jazykové kurzy zahrnují jak skupinovou, tak individuální výuku. Kromě výuky samotné provádíme také jazykové audity, testování, metodické vedení kurzů a konzultace, přípravy na mezinárodní zkoušky i certifikaci. Koncept celého vzdělávání je nyní nově doplněn o e-learning, který slouží jako efektivní podpora moderní výuky jazyků.

Komplexní vzdělávání založené na kvalitě a efektivnosti je naší hlavní prioritou!

Specializujeme se na angličtinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu.

Firemní jazykové vzdělání

Firemní jazykové vzdělávání

Pro firmy a výzkumné instituce zajišťujeme komplexní jazykový servis – jazykový audit, vytvoření kurzu speciálně pro klienta na základě jeho požadavků, metodické vedení, testování a závěrečné hodnocení. Pomůžeme vám zlepšit jazykové schopnosti, díky našemu kvalitnímu a kvalifikovanému lektorskému týmu, se cizími jazyky domluvíte. Efektivita a úspora nákladů jsou pro nás prioritou. Nabízíme výuku mnoha cizích jazyků i češtinu pro cizince, specializujeme se na odbornou angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu a ruštinu.

 

Individuální výuka

Individuální výuka

Nemáte čas na pravidelné kurzy? Chtěli byste intenzivní výuku? Hledáte kvalitní doučování pro své děti? Připravíme pro vás kurz na míru dle vašich požadavků.

Díky efektivně postavenému rozvrhu bez přesunů na místo výuky a s plně kvalifikovaným lektorem můžete zlepšit své jazykové znalosti v opravdu krátké době. Ověříme vaše vstupní znalosti, vypracujeme výukový plán a zaměříme se na cíle, kterých potřebujete dosáhnout. Zajišťujeme výuku mnoha cizích jazyků včetně češtiny pro cizince; nabídnout vám můžeme přípravy na mezinárodní jazykové zkoušky, na maturitu, pohovor v cizím jazyce nebo obchodní jednání se zahraničním partnerem.

 

Kurzy pro veřejnost

Kurzy pro veřejnost

Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny. Možnost výuky dalších jazyků na vyžádání. Výuka probíhá v moderních učebnách v blízkosti centra Brna. Nabídnout vám můžeme konverzační hodiny s rodilými mluvčími, přípravy na mezinárodní zkoušky, obecné kurzy cizích jazyků, kurzy pro děti a studenty. Velmi oblíbené jsou intenzivní kurzy, kde se střídá český lektor s rodilým mluvčím. Sledujte naši širokou nabídku, jistě si vyberete.

 

Čeština pro cizince

Čeština pro cizince

Kurzy češtiny pro cizince vedené kvalifikovanými lektory, kurzy pro širokou veřejnost i individuální výuka. U nás si vybere každý!

Čeština pro cizince je vyučována komunikačně-aktivní metodou bez použití zprostředkovacího jazyka. Díky podrobně rozpracované metodice, kvalitním učebnicím a profesionálním lektorům vám zajistíme efektivní a rychlý postup ve výuce češtiny s možností přípravy na zkoušky. Připravíme vám detailní studijní plán, časově omezený na dobu, kterou potřebujete. Otestujeme vaši znalost jazyka, vystavíme certifikát s doloženou úrovní jazyka.

 

Univerzitní výuka

Univerzitní výuka

Spolupracujeme s univerzitami a vědecko-technickými institucemi.

Náš vzdělávací plán zahrnuje kromě zajištění kompletního studijního plánu v bakalářském studiu také přípravu studentů k mezinárodním zkouškám a povinným předmětům na vysokých školách. Pro studenty vysokých škol zajišťujeme pravidelné testování, konverzační a odborné kurzy, letní prázdninové kurzy, konzultace, doučování a podobně. Pedagogům a pracovníkům univerzit a vědeckých institucí nabízíme kurzy obecných i odborných cizích jazyků, kurzy prezentačních dovedností v angličtině či jiné tematicky zaměřené kurzy.

 

 

PREKLADY

jazykovy-servis-hope-prekladyPřekladatelský servis HOPE Vám nabízí kvalitní zpracování běžných i odborných textů, jazykových korektur i překladů se soudním ověřením. Díky našim dlouholetým zkušenostem a široké databázi spolehlivých a ověřených překladatelů nabízíme i vyhotovení expresních překladů při zachování vysoké kvality.

Našim klientům poskytujeme široké spektrum služeb, nejdůležitější je pro nás osobní přístup ke každému klientovi a maximální snaha vyjít vstříc klientovým požadavkům. Na základě zpětné vazby od našich klientů se snažíme naše služby neustále zlepšovat.

Stálým klientům nabízíme řadu výhod, ať už se jedná o vyhotovení expresních či objemnějších překladů za zvýhodněné ceny či vypracování jednotné vnitropodnikové terminologie. Terminologickou a stylistickou jednotnost Vám garantujeme jak využitím CAT nástroje, tak zajištěním stálého překladatele či týmu překladatelů, který má na starosti vždy všechny zakázky jednoho klienta.

Konkrétní cenu Vám stanovíme ihned a to individuálně dle rozsahu překládaného textu, jazyka a termínu dodání. Překlady účtujeme na normostrany (dle evropské normy 1500 znaků bez mezer), neúčtujeme příplatky za odbornost, přesnou cenu se dozvíte okamžitě, neúčtujeme žádné dodatečné příplatky.

Výhody spolupráce s námi

  • osobní přístup,
  • slevy a ceny dohodou pro stálé klienty,
  • při zadání poptávky Vám vypočítáme cenu, která je konečná, neúčtujeme další poplatky,
  • tým spolehlivých, stálých a zkušených překladatelů,
  • flexibilita, kvalita, rychlost, odbornost,
  • samozřejmostí je pro nás i naše překladatele dodržování mlčenlivosti, informace obsažené v daných dokumentech jsou považovány za přísně důvěrné.

Ke stažení – Obecné obchodní podmínky – překlady a tlumočení.

Orientační ceník – za 1 NS 1 500 znaků bez mezer

ProduktCena
Překlad do češtinyod 290 Kč
Překlad do cizího jazykaod 350 Kč
Překlad se soudním ověřením z/do ČJod 420 Kč
Korektura českého textuod 80 Kč
Korektura rodilým mluvčímod 150 Kč
Notářsky ověřená kopie60 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH (21 %) a jsou platné od 1. 1. 2014

Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Uvedené ceny platí pro překlady z/do angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny.

Překlady a korektury zajišťujeme i do dalších evropských i neevropských jazyků, pro nacenění překladů do jiných než zmíněných jazyků nás prosím kontaktujte.


 

TLUMOCENI

Nabízíme kompletní a profesionální tlumočnický servis s možností výjezdu tlumočníka na akce nejen po ČR, ale i do zahraničí. Jsme připraveni zajistit realizaci tlumočení dle Vašich požadavků, a to včetně jak odbornostní připravenosti tlumočníka, tak kompletního zajištění tlumočnické techniky.

Profesionální tlumočníky zajišťujeme ve spolupráci s Asociací konferenčních tlumočníků (ASKOT), Jednotou tlumočníků a překladatelů (JTP) a Komorou soudních tlumočníků ČR.

Nabízíme

Nejčastěji tlumočíme

konference, porady, firemní prezentace, školení, semináře, přednášky, výstavy a veletrhy, obchodní jednání, soudní řízení, zahraniční návštěvy atd.

Specializujeme se na obory ekonomické, technické, průmyslové, lékařské a mnohé další.

Tlumočíme běžně do a z angličtiny, němčiny, ale i dalších jazyků.

Co je dobré vědět při objednávání tlumočení

 • Jedná-li se o několikadenní akci mimo bydliště tlumočníka, či akci s výjezdem do zahraničí, je potřeba, aby pořadatel tlumočníkovi zajistil ubytování.
 • Při cestě mimo bydliště tlumočníka objednavatel tlumočníkovi hradí kromě ubytování i stravování a dopravu (pokud nedopraví tlumočníka na místo akce sám).
 • Tlumočník je povinen se na akci připravit, proto je důležité, aby organizátor včas dodal veškeré podklady (zejména jde-li o odborné věci) nutné k nastudování.
 • Tlumočník musí mít pro odvedení profesionálního výkonu zajištěny dobré pracovní podmínky, tedy nerušený poslech, dobrý výhled na řečníka, vhodné pracovní prostředí včetně dostatečného množství tekutin atd.

Ceník tlumočení

do 4 hodindo 8 hodin
Konsekutivní od *2 800 Kč5 400 Kč
Simultánní od *4 500 Kč7 500 Kč
Hodinová sazba **Individuální

(Uvedené ceny jsou bez 21 % DPH)

* Ceny tlumočení se odvíjí od konkrétních podmínek dle požadavků klienta, tlumočeného jazyka a stupně odbornosti.
** Platí pro tlumočení, které délkou nepřesáhne dvě hodiny. Cena se odvíjí od konkrétního dodavatele, odbornosti a jazyka.

Ceník je pouze orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

 

O NAS

Jsme poskytovateli špičkového kompletního jazykového servisu.

Našim zákazníkům umožňujeme, významně usnadňujeme a zpříjemňujeme komunikaci v globálním světě.

 

Naši klienti zase naopak nás podněcují a motivují k dalšímu rozvoji.

Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro nás Inspirace zákazníky, Kvalita a Týmová práce.

V oblasti cizích jazyků působíme už od počátku devadesátých let. Od roku 1997 jsme vystupovali pod obchodním jménem HOPE – E. S., v.o.s. (Educational Services), nyní HOPE GROUP s.r.o. Naši klienti nás znají také pod názvem naší internetové domény jazykovyservis.cz. Působíme jak v České republice, tak v zahraničí.

Jako vzdělávací instituce jsme držitelem platné akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva práce a sociálních věcí.

 

Neustálé zlepšování a kvalita poskytovaných služeb jsou pro nás prioritou.