V oblasti výuky jazyků Vám zajistíme vzdělávání přímo podle vašich potřeb a požadavků. Kromě výuky provádíme také jazykové audity, testování, metodické vedení kurzů a konzultace, přípravy na mezinárodní zkoušky i certifikaci. Komplexní vzdělávání je nyní nově doplněno o výuku prostřednictvím e-learningu, který slouží jako efektivní podpora výuky cizích jazyků. V naší jazykové škole probíhají nejčastěji jazykové kurzy angličtiny a němčiny. Mezi další oblíbené jazyky patří španělština, francouzština, ruština a italština.

Komplexní jazykové vzdělávání založené na kvalitě a efektivnosti je naší hlavní prioritou!  Zaměřujeme se především na vzdělávání pro firmy, univerzity a vědecko-výzkumné instituce.

Výuka v jazykové škole Brno probíhá v moderních, plně vybavených učebnách, přizpůsobených početně různorodým skupinám. Učebny jsou určeny jak pro skupinovou výuku jazykových kurzů, tak pro individuální výuku. Jen 10 minut od centra města, v Brně – Králově poli najdete vše potřebné pro kvalitní výuku včetně plného technického zázemí.

Pokud máte zájem o výuku jazyků pro Vaše zaměstnance a nemáte dostatečné nebo vhodné prostory, rádi Vám poskytneme zázemí našich učeben v jazykové škole Brno i pro Vaše firemní jazykové kurzy.

 

Zaměřujeme se také na překlady a tlumočení.

V oblasti překladatelského servisu Vám zajistíme kvalitní a rychlé zpracování běžných i odborných textů, jazykových korektur i překladů se soudním ověřením. Vyhotovíme i expresní překlady při zachování vysoké kvality.

Kompletní a profesionální tlumočnický servis zahrnuje vše od výjezdu tlumočníka na akce nejen v Brně, ale v celé České republice a zahraničí, ale také zajištění kompletní tlumočnické techniky. Připravenost tlumočníka po odborné stránce je pro nás samozřejmostí.